O nas

Kim jesteśmy?

Margo Clean to prężnie rozwijająca się firma sprzątająca oferująca swoje usługi na terenie miasta Tarnowa i okolic. Stanowimy młody, pracowity i uczciwy zespół ludzi, którzy z pełnym zaangażowaniem i starannością podchodzą do swojej pracy. To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim kompleksowość działania. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług obejmujących profesjonalne prace czyszczące i sprzątające. W trosce o stuprocentową satysfakcję i pozytywną współpracę swoją ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie i komfort!

 

Co oferujemy?

  • Czyszczenie tapicerki meblowej

  • Sprzątanie domów i mieszkań

  • Sprzątanie biur i firm

  • Mycie okien i przeszkleń

  • Sprzątanie po budowie i remoncie

 

Dlaczego my?

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem. Działamy dokładnie i terminowo. Terminy realizacji usług w miarę możliwości dostosowujemy do Klienta.  Z chęcią podejmujemy się wykonania niemal każdego zadania, mając na uwadze jak najwyższą jakość oferowanych usług oraz przede wszystkim zadowolenie naszych Klientów.

 

Czym pracujemy?

Posługujemy się profesjonalnym sprzętem renomowanej firmy Kärcher, Numatic. Używamy środków czyszczących przyjaznych środowisku oraz dopasowujemy metody sprzątania do preferencji określonych przez Klienta.

Dla wymagających Klientów możliwe jest użycie środków hipoalergicznych. Przy stałej współpracy przewidujemy rabaty.

Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jaką ofertę specjalną przygotowaliśmy dla Ciebie! Zapraszamy do kontaktu!